Policjantki na podium eliminacji Zawodów Ratowników Policyjnych.

Policjantki na podium eliminacji Zawodów Ratowników Policyjnych.


Sierż. sztab. Julia Kraińska oraz sierż. Beata Sosulska –Baran reprezentujące Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze zajęły III miejsce na 21 drużyn w eliminacjach wojewódzkich do IV Ogólnopolskich Zawadów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Policjantki z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu –insp. Arkadiusza Golanowskiego odebrały  puchar, dyplomy oraz nagrody pieniężne.

29 kwietnia 2016 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyły się eliminacje wojewódzkie do IV Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W zawodach udział wzięło 21 drużyn. Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze reprezentowała drużyna w składzie:

  • sierż. sztab. Julia Kraińska – na co dzień pracująca w Wydziale dochodzeniowo-śledczym w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze;
  • sierż. Beata Sosulska-Baran – funkcjonariuszka Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze.

Drużyna z Jeleniej Góry w tych eliminacjach znalazła się na podium . Policjantki zajęły III miejsce na 21 drużyn biorących udział w eliminacjach wojewódzkich do IV Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Eliminacje składały się z testu z wiedzy oraz sprawdzeniu komisji podlegały umiejętności praktyczne funkcjonariuszy.

Sierż. sztab. Julia Kraińska oraz sierż. Beata Sosulska –Baran z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu odebrały puchar, dyplomy oraz nagrody pieniężne.

podinsp. Edyta Bagrowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*