Łomnica: Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Łomnica: Samochód osobowy uderzył w drzewo.


Dnia 15.04.2018r. około godziny 17:50 do Stanowiska Kierowania KM PSP w Jeleniej Górze wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego w Łomnicy w okolicy stacji paliw BP.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jeleniej Góry i Łomnicy, pogotowie ratunkowe i policję. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy z OSP KSRG Łomnica. Po przyjeździe na miejsce i rozpoznaniu zgłoszenie zostało potwierdzone. Kierujący pojazdem osobowym marki Citroen jadąc z Mysłakowic w kierunku Jeleniej Góry zjechał na przeciwległy pas jezdni, wpadł do rowu a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem poruszała się jedna osoba, która jak się okazało była pod wpływem alkoholu, jest poszukiwana, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jedzie kradzionym samochodem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz ewakuowaniu go z pojazdu. Kierujący w asyście policji został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do jeleniogórskiego szpitala celem dalszej diagnostyki i leczenia. Działania zakończyły się około godziny 20:30.

Siły i środki na miejscu zdarzenia:
– 341[D]22 – GBA 2,5/16 – Mercedes Benz Atego 1325 / PS Szczęśniak – JRG 1 Jelenia Góra (posterunek Kowary),
– 341[D]90 – SLRr – Mercedes Benz Sprinter 313 CDI 4×4 / PS Szczęśniak – JRG 1 Jelenia Góra,
– 342[D]21 – GBA-Rt 2,5/16 – Mercedes Benz Atego 1325 / PS Szczęśniak – JRG 2 Jelenia Góra,
– 359[D]01 – GBA 2,5/24 – Renault Midlum 300.14 dXi / WISS – OSP KSRG Łomnica,
– Pogotowie Ratunkowe,
– Policja.

6 komentarze/komentarzy do “Łomnica: Samochód osobowy uderzył w drzewo.

  1. Nie!!!! Jako pierwszy na miejscu był dwuosobowy patrol Jeleniogorkaiej drogówki. Straż i pogotowie dojechało po tym, jak kierowca został wyciągnięty z pojazdu.

  2. Witam wszystkich zainteresowanych tym wwypatkiem,po pierwsze jechałem trzeźwy i nie uciekłaś byłem nieprzytomny.Pozdrawiam pisała którego omijalem i poszedłem po trawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*