Jelenia Góra: Zderzenie pojazdów. Dwie osoby w szpitalu.

Jelenia Góra: Zderzenie pojazdów. Dwie osoby w szpitalu.


Dwie osoby ucierpiały w poważnie wyglądającym wypadku, do którego doszło w czwartek 11.05.2017 po godz. 16.00 nieopodal sklepu Rondo na skrzyżowaniu ulic Różyckiego i Ogińskiego. Jadący prawdopodobnie z nadmierną prędkością ulicą Różyckiego w kierunku stadionu na Złotniczej samochód marki Audi nie zdołał zahamować i zderzył się z wyjeżdżającym zza autobusu, jadącym w stronę „Garbatego Mostku” przy ul. Ogińskiego samochodem marki Fiat. Siła uderzenia była tak duża, że przód fiata został doszczętnie zniszczony. W porównaniu z nim, większe i dużo bezpieczniejsze auto doznało tylko nielicznych uszkodzeń.

Około 20 – letniemu kierowcy audi, jadącemu na jeleniogórskich tablicach, i jego pasażerowi nic się nie stało. Kierowca i pasażerka z fiata zostali zabrani do szpitala celem ustalenia zaistniałych obrażeń. Oboje poszkodowani o własnych siłach przeszli do karetki.

Policja bada okoliczności zdarzenia. Ruch jest kierowany, ale ze względu na porę dnia występują utrudnienia na tym odcinku drogi. W zdarzeniu obok policji uczestniczyła straż pożarna, pogotowie oraz straż miejska. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*