Jelenia Góra: Zderzenie dwóch samochodów – ranne 3 osoby.

Jelenia Góra: Zderzenie dwóch samochodów – ranne 3 osoby.


Warunki atmosferyczne, powracające mżawki i deszcz, nie sprzyjają bezpiecznej jeździe. W dniu dzisiejszym, 6.10.2017 w naszym regionie doszło do wielu zdarzeń drogowych, wypadków i kolizji.

Na ul. Sudeckiej, po godz. 15.00, samochód marki Honda zderzył się z jadącym z przeciwka, od strony Karpacza, Fordem. Jak można to zauważyć na zdjęciach, kilkunastoletnia Honda była tak skorodowana, że konstrukcja nie wytrzymała wzdłużnego zderzenia i pojazd praktycznie przełamał się zakleszczając podróżujących. Strażacy musieli użyć sprzętu pneumatycznego, żeby uwolnić poszkodowanych.

Łącznie do szpitala trafiły 3 osoby. Prawdopodobną przyczyną zderzenia był zjazd Hondy na lewy pas, pomimo linii ciągłej. W tej chwili trudno stwierdzić, co było przyczyną takiego zachowania kierowcy Hondy. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Warto dodać, że jadąc na miejsce zdarzenie byliśmy świadkami kolejnych kolizji w tym korku, który utworzył się na skutek tego wypadku. Policja apeluje o wzmożoną ostrożność, zwłaszcza podczas takich warunków pogodowych jak dzisiaj.

Połączenie liści i wody na drodze to zabójcza mieszanka, nawet dla wieloletnich dobrych kierowców i dobrych samochodów.

Tekst i foto: portalik24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*