Jelenia Góra: Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

Jelenia Góra: Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.


Dnia 28.02.2018r. około godziny 10:00, do Stanowiska Kierowania KM PSP w Jeleniej Górze, wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który zabarykadował się w piekarni na ulicy Jagiellońskiej w Jeleniej Górze i chce popełnić samobójstwo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu zgłoszenie zostało potwierdzone. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji. Przybyły na miejsce patrol policji obezwładnił mężczyznę i przekazał zespołowi pogotowia ratunkowego, który przetransportował go do szpitala psychiatrycznego celem dalszej obserwacji.

Siły i środki na miejscu zdarzenia:
– 341[D]21 – GBA 2,5/16 – Mercedes Benz Atego 1325 / PS Szczęśniak – JRG 1 Jelenia Góra,
– 341[D]51 – SCD-42 – Iveco Eurocargo 180-320 / Magirus – JRG 1 Jelenia Góra, ,
– Policja,
– Pogotowie Ratunkowe.

3 komentarze/komentarzy do “Jelenia Góra: Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

  1. jak ktos chce popelnic samobojstwo, to zrobi to tak, ze nikt nie bedzie wiedzial. a tak to sa wyglupy postrzelonych debili. zenada! mandaty wlepiac. no chyba ze z roztragnienia proba samobojstwa

  2. Jik słuchaj mądraliński nie znasz chłopaka i nie wiesz dlaczego doszło do tego incydentu to lepiej się nie wypowiadaj. Swoje mądre słowa zostaw dla siebie.

  3. Każdy tego typu przypadek wymaga pomocy. Nawet jeżeli ktoś tylko sygnalizuje problemy to sprawa jest poważna. Dobrze że Polskie prawo umożliwia przymusową hospitalizację takich chorych, nie jest wymagana ich zgoda. Szpital w Bolesławcu posiada dobrych fachowców od takich przypadków. Będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*