Jelenia Góra: Groźne zderzenie pojazdów osobowych.

Jelenia Góra: Groźne zderzenie pojazdów osobowych.


Do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotę 30.12.2017 po godz. 17.00 przy stacji Shell. Wyjeżdżający fordem z ul. Kiepury 18-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo Al. Jana Pawła II 63 – letnim kierowcy z Warszawy i uderzył w mazdę.

Auto poszkodowanego po uderzeniu obróciło się tyłem do kierunku jazdy i wpadło na barierkę rozdzielającą dwa pasy jezdni. Mazda po uderzeniu, niejako rykoszetem, uderzyła jeszcze o jadące w kierunku centrum renault, którym kierował 40 – letni Jeleniogórzanin. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi. Droga w obu kierunkach jest przejezdna.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że warunki na drogach zmieniają się z godziny na godzinę i miejscami panuje gołoledź. W dniu dzisiejszym w samej tylko Jeleniej Górze doszło do kilku kolizji. Przy tak wzmożonym ruchu warto więc jeździć ostrożnie i mieć ograniczone zaufanie do innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: portalik24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*