7. Urodziny Portalu Jelenia Góra 998

7. Urodziny Portalu Jelenia Góra 998


Dokładnie wczoraj (20.01), minęło siedem lat kiedy razem z kolegą, założyliśmy na facebook’u stronę Jelenia Góra 998. Początkowym zamysłem było publikowanie zdjęć samochodów pożarniczych. Na szczęście nie ograniczyliśmy się do samych zdjęć. Zaczęliśmy jeździć na pożary, wypadki oraz różne zagrożenia, następnie opisywaliśmy cały przebieg zdarzeń, działania strażaków i udostępnialiśmy to na stronie. Na dzień dzisiejszy, w skład ekipy Jelenia Góra 998 wchodzą 4 osoby oraz mnóstwo przyjaciół i znajomych, którzy nam pomagają.
0B95F952-A8B7-4D1B-AE4E-1E3AA8D5D2D7

Przez ten czas odwiedziliśmy większość jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej: między innymi Dziwiszów, Jelenia Góra-Sobieszów, Jelenia Góra-Wiejska, Kowary, Łomnica, Miłków, Podgórzyn, Siedlęcin, Sosnówka, Szklarska Poręba oraz Krzeszów. W każdej z jednostek zostaliśmy bardzo mile przyjęci, opowiadano nam o historii danej OSP, samochodach gaśniczych oraz najtrudniejszych akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Nie możemy zapomnieć o Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej
Górze, gdzie bywamy bardzo często oraz jesteśmy mile widziani.
Sfotografowaliśmy wszystkie pojazdy zarówno z JRG 1 jak i JRG 2. W tym miejscu
chcielibyśmy szczególnie podziękować Panu Komendantowi bryg. Radosławowi Fijołkowi, jego zastępcy mł.bryg. Andrzejowi Cioskowi, dowódcom JRG 1 oraz JRG 2 w Jeleniej Górze oraz wszystkim strażakom za wszelką okazaną pomoc, wiedzę i doświadczenia.
Stworzyliśmy kalendarz strażacki dla kilku jednostek OSP z terenu powiatu jeleniogórskiego na 2020 rok. Przez te siedem lat przejechaliśmy tysiące kilometrów jadąc „na akcję”, ćwiczenia, wystawy oraz sesje zdjęciowe w jednostkach PSP i OSP.

Nasz fanpage polubiły 7 458 osób. Strona WWW, na obecną chwilę, ma ponad 500 000 unikalnych wyświetleń.

Nasi partnerzy to:

www.portalik24.pl
jeleniogórski portal informacyjny

www.divemed.pl
szkolenia z I pomocy i kursy KPP, transport medyczny

 

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Panu Arturowi Dobrowolskiemu – właścicielowi firmy Dobrowolski Transport i Koparki – za kolejny rok pomocy i wsparcia jakie otrzymaliśmy. To dzięki niemu funkcjonuje strona internetowa. Pan Artur kolejny rok z rzędu opłaca fakturę za przedłużenie ważności serwera oraz domeny. Serdecznie dziękujemy!!!

dobrowolski-reklama

Na zakończenie pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszego portalu. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą stronę, zarówno na facebook’u, jaki i na stronie WWW, to dzięki Wam, mamy chęci do dalszej pracy i działań.

IMG_1468

Paweł Michałkiewicz
Redaktor naczelny portalu Jelenia Góra 998

oraz reszta zespołu Jelenia Góra 998

Jeden komentarz do “7. Urodziny Portalu Jelenia Góra 998

  1. Szkoda, że już nie istnieją takie strony jak reporter 998 Przemka Tkacza albo strona Łukasza Telusa. Tam były prawdziwe zdjęcia z akcji robione od środka, a nie z chodnika na ulicy. Ciekawe co teraz Przemek i Łukasz porabiają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*